Bod č. 11 - Politické neziskovky jsou pohromou pro naši zemi

Politické neziskovky jsou organizace, které za peníze (nejen) českých daňových poplatníků ovlivňují veřejné mínění v Česku a jsou továrnami na výrobu politické propagandy. Jde o mj. takové, které chodí po českých školách a bohužel i školkách a přesvědčují mladou českou generaci o tom, že je úplně normální si myslet, že existuje 158 pohlaví, že je úplně normální mít dva tatínky nebo dvě maminky a podobné nekřesťanské progresivistické zvrácenosti,
Politické neziskovky a agenda tří barev, kterou šíří, jsou jako nemoc. Jsou jako virus, jako rakovina, která proniká do těla člověka pomalu, ale velmi jistě. Postupně otravuje mysl člověka, až se z něj stane úplná troska.

Nelze nic jiného, než souhlasit. Ale jak proti nim bojovat, pokud nedojde ke změně Vlády? Můžeme maximálně prostřednictvím “106” získat info o tom, kolik peněz podobné neziskovky ze státních peněz získaly, ale detailní přehled jejich výdajů (mimo účetní “řádky”) asi nezískáme, že?

Se změnou vlády to půjde. Toto i odborníci na psychologii určitě potvrdí, že vývoj dětí takové materiály jen zdeformují. Zdegenerují.

To jsou, ale doporučuji diskutovat v rámci bodu 7, tedy komplexního programu reforem. Jde o to, že zejména v oblasti sociální práce včetně odstraňování vyloučení je nutné ří, co a jak podpořit. Tím více vynikne odpověď na otázku, kdo jsou toxičtí paraziti.

Parazitní nejsou jen neziskovky, které cileně škodí, ale také ty, které v podstatě NIC NEDĚLAJÍ, ale za plat.