Má pocit, že je tam nějaká zkratka. Vím, že jenom překopírovávte, co řekl ing. Blahynka. Ale asi Vám to rezonuje, tak proto jste to udělal.
Můžete lépe vysvětlit co se stane po tom zbavení se dluhů?
Já vím, že ty dluhopisy mají uvedenou splatnost a hodnotu, za kterou se koupí zpět, ale stále je to zboží / jiná forma peněz, se kterou se dá obchodovat.
Mě napadá a to vidím jako dost nereálné:
Ale Ok i kdyby nakrásně jim věřitelé ty dluhopisy dali výměnou za vytištěné dolary, které mají 1% původní hodnoty, nic se nestane s jejich ratingem?
Chápu, že USA nedovolí “nezávislým” Ratingovým agenturám snížit jim z důvodu vytštění 35 bilionů dolarů rating na C, ale myslíte, že bude udržitelné aby stále měly AAA, resp. Aaa od Moody a tudíž původní cenu dluhopisů?
A pokud ano, je to, že budou tisknout dolary místo vydávání dluhopisů, řešením? Kdo takové dolary s 1% původní ceny bude používat? Inflace neničí jen věřitele, ale podlamuje i obchod do budoucna. Každý se bude zajišťovat proti pádu kurzu dolaru.
Anebo je to jinak? Rád se nechám poučit, já žádným držitelem vládních dluhopisů nejsem, tak to neznám.
v průběhu měsíců to nebude, protože ten zákon by neprošel přez Bidena a Bidenovou administrativu a Bidenovo “Deep state” - správný překlad je Stínový stát
Pro upřesnění - nepřekopírovávám texty, ale zachycuji mluvené slovo p. Blahynky.
Jsou to jeho názory a dávám je sem pro informaci ostatním.
Závěry si prosím utvořte sám - ani já nejsem expertem na dluhopisy.
Rosťa K.
Pád FEDu, je v přimé úměře ku BRIC’s…Nebuď me naivní, že …
Navíc kytajska (Čina) ekonomika , vyrostla na investicích USA za přísné kontroly zlaťe střechy Vatikánu. Nezapomeňme též na 2018, kdy papa navštivil historicky první náštěvou Kytaj.